Found 1 products for 608/800MA 800x980x57
608/800MA bearing 800x980x57mm
[2016-11-23]
608/800MA bearing 800x980x57mm
View More Skype WhatsApp: +8615550482941
Part Number:
608/800MA
Dimension:
800 x 980 x 57
Structure:
Deep Groove Ball Bearing
Mass:
100 KG
Grade Of Accuracy:
P0-P5
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Chrome Steel GCr15
Payment term:
Paypal,Western Union,T/T
Delivery time:
within 3 working days
AAA Sun Rises Group Limited - [email protected] (VIP Member)
608/800MA bearing 800x980x57mm Bore Size: 800mm Outside Diameter: 980mm Width: 57mm
625-Z 625-RS Deep groove ball bearing
[2013-04-15]
View More
Part Number:
625
Dimension:
5 x 16 x 5
Structure:
Deep Groove
Grade Of Accuracy:
Z1,Z2,V1,V2,V3
Seals Type:
open,ZZ,2Z,2RS
Bearing Material:
GCR15, Bearing Steel
Lanzhou Chunliyuan Trading Co.,Ltd (Free Member)
150200 Deep groove ball bearing 10x30x9mm
View More
10 x 30 x 9
Deep groove ball bearing
P0,P6,P5,P4,P2
open
Chrome steel Gcr15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1-30 Days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
150200 Deep groove ball bearing 10x30x9mm Item:150200 Deep groove ball bearing Type: Deep groove ball bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
L476549/L476510CD tapered roller bearing 549.275x692.150x136.525mm
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
L476549/L476510CD
549.275 x 692.150 x 136.525
Tapered Roller Bearing
P0 P6 P5 P4 P3 P2
Open/2RS/2Z
Chrome Steel/GCr15/Bearing Steel
T/T or Western Union
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
LMK 40L Flange Linear Ball Bearing 40x60x154mm
LMK 40L
40 x 60 x 154
Flange Linear Ball
Mass:
1.38 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
LMK 40L Flange Linear Ball Bearing 40x60x154mm Stock QTY:360.pcs (More on the way) Size:40x60x154mm Weight:1.38KG