Found 1 products for 5215A-2RS1 stock
5215A-2RS1 bearing
[2014-08-06]
5215A-2RS1 bearing
View More
Part Number:
5215A-2RS1
Dimension:
75 x 130 x 41.3
Structure:
angular contact ball bearing
Mass:
2.10 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome steel
Payment term:
T/T,L/C
Delivery time:
Normal ready goods or stock within 7 days
REET BEARING CO.,LTD (Free Member)
3304-ZZ Bearing 20x52x22.2mm
[2013-06-27]
3304-ZZ Bearing 20x52x22.2mm
View More
Part Number:
3304-ZZ
Dimension:
20 x 52 x 22.2
Structure:
angular contact ball bearing
Grade Of Accuracy:
P6, P5, P4, P2
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome Steel (Gcr15), Stainless Steel
Payment term:
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item: 3304-ZZ Ball Bearings Type: Angular Contact Ball Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:20x52x22.2mm ID (inner diameter) bore: 20mm OD (outer diameter):52mm Width/Heigh/Thickness:22.2mm Dimensions:20mmx52mmx22.2mm
23134 CCKW33 bearing
23134 CCKW33 bearing
23134 CCKW33
170 x 280 x 88
spherical roller bearing
Mass:
22.00 KG
none
chrome steel Gcr15
T/T or Western Union
Byte Co., Ltd (Free Member)
23134 CCKW33 Spherical Roller Bearing Inside diameter: 170mm Outside diameter: 280mm Thickness: 88mm Weight: 22.00kg
7224C Angular Contact Ball Bearing 120X215X40MM
7224C
120 x 215 x 40
Angular Contact Ball Bearings
6.06 KG
P0 P6 P5 P4 P3 P2
GCr15/Bearing Steel
TT, Western Union, LC at sight
Delivery time:
15 days
Ningbo Zhenhai Hualei Bearing Co., Ltd (Free Member)
Bearing Dimensions: 120X215X40MM/Metric ID (inner diameter)/Bore: 120mm OD (outer diameter): 215mm Width/Height/thickness: 40mm