Found 1 products for 45BER19HTYNDULP4 Bearing
45BER19HTYNDULP4 Angular Contact Ball Bearing 45x68x12mm
[2017-10-31]
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
Part Number:
45BER19HTYNDULP4
Structure:
Angular Contact Ball Bearing
Grade Of Accuracy:
P5/P4/P4A
Seals Type:
Sealed/Shield/Open
Bearing Material:
Chrome steel (Gcr15)
Payment term:
T/T, Western Union or Paypal
Delivery time:
3 Working Days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
6209 45*85*19mm
[2013-07-09]
6209 45*85*19mm
Structure:
deep groove ball
Grade Of Accuracy:
ABEC-3
Seals Type:
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
Bearing Material:
GCr15, GCr15SiMn
Payment term:
T/T Western Union
Delivery time:
depend on order
RKF BEARINGS (Free Member)
Model Number:6209 Structure: Deep Groove Type: Ball Brand Name: SKF In Diameter: 45 mm Out Diameter: 85 mm Thickness: 19 mm