Found 1 products for 38FC28200 Four Row Roller Bearing
38FC28200 Four Row Cylindrical Roller Bearing (Size: 190x280x200mm)
[2025-12-04]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
38FC28200
Dimension:
190 x 280 x 200
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
42 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
38FC28200 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 190x280x200mm Inside Diameter (d): 190mm Outside Diameter (D): 280mm Width (B): 200mm
29332EM Thrust Spherical Roller Bearing
[2013-05-03]
View More
Part Number:
29332EM
Dimension:
160 x 270 x 67
Structure:
Thrust Spherical Roller Bearing
Mass:
14.50 KG
Grade Of Accuracy:
P0
Seals Type:
no seal
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
TT,L/C
Delivery time:
15-30 Days
Dalian BND Bearing Technology Co., Ltd (Free Member)
29332EM - BND Thrust Spherical Roller Bearing, more versatile, using properties and working life.
7309BM Angular Contact Ball Bearings 45x100x25mm
View More
7309BM
45 x 100 x 25
0.888 KG
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ,2RS
bearing steel:GCr15
T/T,L/C
around 30 days
Shanghai Xuyuan Mechanical and Electrical Bearing Co., Ltd (Free Member)
7309BM Angular Contact Ball Bearings 45x100x25mm 1.Model:7309BM 2.Size:45x100x25mm 3.Material:GCr15 4.Weight:0.888KG
High quality Cage Bearing K60*65*20
K60*65*20
4 x 7 x 10
K60*65*20
P0, P6, P5, P4 P3
open
GCR 15
T/T, western union , paypal
3 working days
Changzhou Shine Bearing Co., Ltd. (Free Member)
We have K60*65*20 in the stock now. Please feel free to contact with me if you are interested.
MR15MN Linear Guide Block 15x32x16mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
MR15MN
15 x 32 x 16
Miniature Linear Guide Block
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
MR15MN Linear Guide Block 15x32x16mm Stock QTY:560.pcs (More on the way) Size:15x32x16mm Weight:0.061KG