Found 1 products for 38FC28200 Cylindrical Roller Bearing
38FC28200 Four Row Cylindrical Roller Bearing (Size: 190x280x200mm)
[2025-12-04]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
38FC28200
Dimension:
190 x 280 x 200
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
42 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
38FC28200 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 190x280x200mm Inside Diameter (d): 190mm Outside Diameter (D): 280mm Width (B): 200mm