Found 1 products for 3810/530C2 bearing
3810/530C2 Bearing 530x780x450mm
[2013-12-27]
View More
Part Number:
3810/530C2
Dimension:
530 x 780 x 450
Structure:
tapered roller bearing
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome Steel (Gcr15)
Payment term:
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item: 3810/530C2 Roller Bearings Type: Tapered Roller Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:530x780x450mm ID (inner diameter) bore:530mm OD (outer diameter):780mm Width/Heigh/Thickness:450mm Dimensions:530mmx780mmx450mm