Found 5 products for 32BD4718
BOUKEYLIN BEARING LIMITED
(VIP Member)
We have 2334 pcs of 32BD4718 auto air condition compressor bearing 32x47x18mm in stock. Pls feel free to contact us if you have requirements for 32BD4718 bearings. We will assure you the best quality; the most competitive prices; the shortest deliver ...
SHANGHAI GSNK GROUP TRADE LTD
(VIP Member)
32BD4718 Air Conditioner Compressor Bearing 32x47x18mm
Wuxi FSK Transmission Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Bearing No: 32BD4718 Size: 32mm x 47mm x 18mm Bearing Name: China wheel Bearing
WUXI ASMI CO.,LTD (Free Member)
32BD4718 bearing for auto a/c compressor Dimension: 32*47*18mm Material: Gcr15
Bearing No: 32BD4718 Bearing Size: 32x47x18mm Bearing Weight;0.084kg Bearing Name: Deep Groove Ball Bearing