Found 1 products for 31312J2/Q bearings
31312J2/Q taper roller bearings 60*130*33.5
[2015-04-03]
View More
Part Number:
31312J2/Q
Dimension:
60 x 130 x 33.5
Structure:
single row
Mass:
1.861 KG
Grade Of Accuracy:
ABEC-1,ABEC-3
Seals Type:
open
Bearing Material:
chrome steel,carbon steel
Payment term:
TT,LC,DP
Delivery time:
7 days
Aixin Precision Bearing(Shanghai)co.,ltd (Free Member)
taper roller bearings 31312 in stock Metric taper roller bearing priced cup & cone together 60mm inside x 130mm outside x 33.5mm width
5220 double row angular contact ball bearing
[2013-04-09]
View More
Part Number:
Dimension:
100 x 180 x 60.3
Structure:
double row angular contact ball bearing
Grade Of Accuracy:
P0\P4
Seals Type:
open
Bearing Material:
100Cr6
BEART ENTERPRISE CO., LIMITED (Free Member)
7213CM Angular Contact Ball Bearing 65x120x23mm
7213CM
65 x 120 x 23
Angular Contact Ball Bearing
Mass:
1.16 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2RS,Open
Bearing steel / Chrome steel GCr15
Payment term:
TT/Paypal/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
7213CM Angular Contact Ball Bearing Inner Diameter (ID): 65 mm Outer diameter (OD) 120 mm Width/Height: 23 mm Material:chrome steel(GCR15) Number of Row: double rows Seals type: open Con
NJ416 Bearing 80x200x48mm
NJ416 Bearing 80x200x48mm
NJ416
80 x 200 x 48
Cylindrical roller bearings
8.3 KG
P0,P6,P5,P4,P2
open/sealed
chrome steel
T/T
within 3days after payment
WOMO Industrial & Auto Parts LTD (Free Member)
NJ416 Bearing 80x200x48mm, have large in stock, can be send out within 3days after payment