Found 1 products for 30FC21150 Roller Bearing
30FC21150 Four Row Cylindrical Roller Bearing (Size: 150x210x150mm)
[2025-11-26]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
30FC21150
Dimension:
150 x 210 x 150
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
15.9 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
30FC21150 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 150x210x150mm Inside Diameter (d): 150mm Outside Diameter (D): 210mm Width (B): 150mm
VLI300955N four point contact ball slewing bearing
[2013-07-12]
View More
Part Number:
VLI300955N
Dimension:
810 x 1100 x 90
Structure:
ball bearing
Mass:
164 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5
Seals Type:
open
Bearing Material:
42CrMo,50Mn
Payment term:
T/T,L/C
Delivery time:
Fast delivery and best after-sale service
luoyang jiawei bearing manufacturing co.,ltd (Free Member)
T660V Tapered Roller Thrust Bearing 158.275x304.8x69.85mm
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
T660V
158.275 x 304.8 x 69.85
Radial Insert Ball Bearing
P0 P6 P5 P4 P3 P2
Seals Type:
Open/2RS/2Z
Chrome Steel/GCr15/Bearing Steel
T/T or Western Union
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
2209K bearings 45×85×23mm
2209K bearings 45×85×23mm