Found 1 products for 30FC21150 Four Row Roller Bearing
30FC21150 Four Row Cylindrical Roller Bearing (Size: 150x210x150mm)
[2025-11-26]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
30FC21150
Dimension:
150 x 210 x 150
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
15.9 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
30FC21150 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 150x210x150mm Inside Diameter (d): 150mm Outside Diameter (D): 210mm Width (B): 150mm
29322E bearing 110x190x48mm
[2013-09-29]
29322E bearing 110x190x48mm
View More
Part Number:
29322E
Dimension:
110 x 190 x 48
Structure:
thrust spherical roller bearing
Mass:
9.8 KG
Grade Of Accuracy:
P6
Seals Type:
open
Bearing Material:
bearing steel
Payment term:
TT/LC/WU/MG
Delivery time:
2-3 work days
NANJING Bori Bearing Import & Export Co., Limited (Free Member)
29322E bearing 110x190x48mm Nanjing Bori Bearing Import & Export Co., Limited supply all size thrust spherical roller bearings.
81292 thrust ball bearings 460x620x130
View More
460 x 620 x 130
thrust ball bearings
Seals Type:
open
GCr15
T/T
Normally ready goods and stock within 7 days
HRD BEARING CO,LTD (Free Member)
AC5033 Excavator Walk Bearing 250x330x37mm