Found 1 products for 30FC20120 Roller Bearing
30FC20120 Four Row Cylindrical Roller Bearing (Size: 150x200x120mm)
[2025-11-26]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
30FC20120
Dimension:
150 x 200 x 120
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
10.1 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
30FC20120 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 150x200x120mm Inside Diameter (d): 150mm Outside Diameter (D): 200mm Width (B): 120mm
SHCP206-20 Stainless Steel Pillow Block 1-1/4
[2014-07-20]
SHCP206-20 Stainless Steel Pillow Block 1-1/4" Mounted Ball Bearings
View More
Part Number:
SHCP206-20
Dimension:
1.25 x 6.2969 x 1.906
Structure:
Pillow Block Bearings
Mass:
1.34 KG
Grade Of Accuracy:
ABEC-1
Seals Type:
Sealed
Bearing Material:
Stainless Steel
Payment term:
T/T or L/C or PayPal
Delivery time:
Usually within 3 business days
Wuxi Jiayu Machinery Components Co., Ltd (Free Member)
Good Quality SHCP206-20 Bearings Quick Delivery with Rich Stock Quality Assurance After Sales
517/36.6M Thrust ball bearing 86x53.8x3mm
View More
517/36.6M
86 x 53.8 x 3
Thrust Ball Bearing
0.16 KG
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ,2RS,Open
Bearing steel / Chrome steel GCr15
TT/Paypal/LC
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
517/36.6M Thrust ball bearing Inner Diameter (ID): 86 mm Outer diameter (OD): 53.8 mm Width/Height: 3 mm Weight: 0.16 KG Material:chrome steel(GCR15) Number of Row: single rows Seal
NU 2292 MA Cylindrical Roller Bearings 460*830*212mm
NU 2292 MA
460 x 830 x 212
Cylindrical roller bearings
530 KG
P0 ~ P5
Open
Chrome steel Gcr15
T/T L/C Any transaction mode
According to the actual order
SIBIAI (HONG KONG) BEARINGS LIMITED (Free Member)
NU 2292 MA Cylindrical Roller Bearings we have nearly 50 years of production experience. And experienced team of international trade. At the same time bearing products with high cost performance