Found 1 products for 30FC20120 Four Row Roller Bearing
30FC20120 Four Row Cylindrical Roller Bearing (Size: 150x200x120mm)
[2025-11-26]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
30FC20120
Dimension:
150 x 200 x 120
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
10.1 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
30FC20120 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 150x200x120mm Inside Diameter (d): 150mm Outside Diameter (D): 200mm Width (B): 120mm
023.30.800 Slewing Bearing
[2015-09-25]
023.30.800 Slewing Bearing
View More
Part Number:
Dimension:
658 x 942 x 124
Structure:
Thrust
Mass:
200 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P2 P4 P5 P6
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Gcr15
Payment term:
T/T in advance
Delivery time:
Within 15 days after get the payment
Hebei Laili Industrial Co.,LTD (Free Member)
023.30.800 Slewing Bearing Size :658*9422*250mm Catalogue :Slewing Bearing
GE63-LO Spherical Plain Bearing 63x95x63mm
View More
GE63-LO
63 x 95 x 63
Spherical Plain Bearing
Chrome Steel
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
GE63-LO Radial Spherical Plain Bearing Bearing Model No.:GE63-LO Type: Spherical Plain Bearing Size: 63x95x63mm