Found 1 products for 30FC20120 Cylindrical Roller Bearing
30FC20120 Four Row Cylindrical Roller Bearing (Size: 150x200x120mm)
[2025-11-26]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
30FC20120
Dimension:
150 x 200 x 120
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
10.1 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
30FC20120 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 150x200x120mm Inside Diameter (d): 150mm Outside Diameter (D): 200mm Width (B): 120mm
SMR83ZZ bearing
[2013-10-15]
SMR83ZZ bearing
View More
Part Number:
SMR83ZZ
Dimension:
3 x 8 x 3
Structure:
deep groove ball bearings
Mass:
0.00060 KG
Grade Of Accuracy:
A3
Seals Type:
ZZ
Bearing Material:
stainless steel
Payment term:
T/T before shipment
Delivery time:
30days
FUZHOU YUYANG BEARING CO.,LTD. (Free Member)
SMR83ZZ ball bearing 3X8X3mm Miniature Bearings are available open, shielded or sealed, with bore sizes as small as 2 mm.
46T30220J/67 bearing
46T30220J/67 bearing
View More
46T30220J/67
100 x 180 x 34
taper roller
3.04 KG
P0 P6
Seals Type:
open
Gcr15
TT
5-7 days
Zhonchuang Trade (HK) Co.,Ltd (Free Member)
46T30220J/67 Tapered roller bearing with ready stock Inner diameter: 100mm Outside diameter: 180mm Thickness: 34 mm Weight:3.72 kg
QJ228 four point contact ball bearing 140*250*42mm
QJ228
140 x 250 x 42
four point contact ball bearing
TT/LC
15-20days after payment
ChengDeShuangHuan Bearing Factory (Free Member)
UCP206 Pillow Block Bearings 30x38.1x167mm
UCP206
30 x 38.1 x 167
Pillow Block Bearings
1.3 KG
P0 to P2
Open
GCr15/Chrome steel
TT / LC / Western Union
5-7days after order confirmed
Wuxi FSK Transmission Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Model:UCP206 Size:30x38.1x167mm Weight:1.3kg Structure:Pillow Block Bearings