Found 1 products for 26/750D/C4 rolamento
26/750D/C4 self aligning roller bearing 750×1090×310mm
[2014-06-17]
View More
Part Number:
26/750D/C4
Dimension:
750 x 1090 x 310
Structure:
roller bearing
Mass:
920 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
Open/2RS/2Z/As per your request
Bearing Material:
Bearing Steel/Stainless Steel/carbon steel/Ceramic
Payment term:
T/T or Western Union
Delivery time:
within five days after receipt the payment
JINAN AOWEI SI BEARING CO.,LTD (Free Member)
Item :26/750D/C4 Dimension :750x1090x310mm Id (inner diameter):750mm Od (outer diameter):1090mm Width/Height/Thickness:310mm Weight :920kg Min. Order: 1 piece Bearing Type: Needle Roller Bearing