Found 1 products for 249/950CA/W33 Self aligning bearing
249/950CA/W33 Self aligning roller bearing
[2013-08-05]
View More
Part Number:
249/950CA/W33
Dimension:
950 x 1250 x 300
Structure:
Self aligning roller bearing
Mass:
1190 KG
Seals Type:
open and sale
Bearing Material:
brass
Payment term:
FOB L/C
Delivery time:
5 days after reciept the proceed
JINAN AOWEI SI BEARING CO.,LTD (Free Member)
Item :249/950CA/W33 Self aligning roller bearing Dimension :950×1250×300mm Inner diameter :950mm Outer diameter :1250mm Thickness: 300mm weight:1190Kg