Found 1 products for 241/710CAF1/W33 rolamento
241/710CAF1/W33 self aligning roller bearing 710X1150X438mm
[2014-10-22]
View More
Part Number:
241/710CAF1/W33
Dimension:
710 x 1150 x 438
Structure:
roller bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
Open/2RS/2Z/As per your request
Bearing Material:
Bearing Steel/Stainless Steel/carbon steel/Ceramic
Payment term:
T/T or Western Union
Delivery time:
within five days after receipt of payment
JINAN AOWEI SI BEARING CO.,LTD (Free Member)
Item :241/710CAF1/W33 Dimension :710X1150X438mm Id (inner diameter):710mm Od (outer diameter):1150mm Width/Height/Thickness:438mm Min. Order: 1 piece Bearing Type: self aligning roller bearing