Found 1 products for 241/500ECAK30/W33 bearing
241/500ECAK30/W33 bearing 500x830x325mm
[2016-12-15]
View More Skype WhatsApp: +8615550482941
Part Number:
241/500ECAK30/W33
Dimension:
500 x 830 x 325
Structure:
Spherical Roller Bearing
Mass:
745 KG
Grade Of Accuracy:
P0-P5
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Chrome Steel GCr15
Payment term:
Paypal,Western Union,T/T
Delivery time:
within 3 working days
AAA Sun Rises Group Limited - [email protected] (VIP Member)
241/500ECAK30/W33 Spherical Roller Bearing Size: 500x830x325mm d: 500 mm D: 830 mm B: 325 mm