Found 1 products for 241/500 ECAK30/W33
241/500ECAK30/W33 bearing 500x830x325mm
[2016-12-15]
View More Skype WhatsApp: +8615550482941
Part Number:
241/500ECAK30/W33
Dimension:
500 x 830 x 325
Structure:
Spherical Roller Bearing
Mass:
745 KG
Grade Of Accuracy:
P0-P5
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Chrome Steel GCr15
Payment term:
Paypal,Western Union,T/T
Delivery time:
within 3 working days
AAA Sun Rises Group Limited - [email protected] (VIP Member)
241/500ECAK30/W33 Spherical Roller Bearing Size: 500x830x325mm d: 500 mm D: 830 mm B: 325 mm
6209-2Z bearing 45x85x19mm
[2013-09-27]
6209-2Z bearing 45x85x19mm
View More
Part Number:
6209-2Z
Dimension:
45 x 85 x 19
Structure:
deep groove
Mass:
0.42 KG
Grade Of Accuracy:
PO、P6、P5、P4
Seals Type:
Seal, Open
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
T/T
Delivery time:
within 25 days
JINANYUXIN BEARING LIMITED COMPANY (Free Member)
Bearing Type:Deep groove ball bearing Inner Diameter:45mm Outer diameter:85mm Width:19mm Weight :0.42kg
3760G Wheel bearing 3760x4220x240mm
View More
3760G
3760 x 4220 x 240
Wheel bearing
P0,P6,P5,P4,P2
open
Chrome steel Gcr15
TT/LC
1-30 DAYS
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
3760G Wheel bearing 3760x4220x240mm Item:3760G Wheel bearing Type: Wheel bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
NU2315EM/P6 bearing 75x160x55mm
NU2315EM/P6
75 x 160 x 55
Cylindrical roller bearing
6.33 KG
P0 P6 P5 P4
open or sealed
chrome steel
T/T L/C at sight
7 days
Jiangsu snader bearing co.ltd (Free Member)
Model:NU2315EM/P6 Demension:75*160*55mm Weight:6.33 kg 1.high precision 2.low noise ,long life 3.high rotation speed
NCF 2938 CV Cylindrical Roller Bearings 190*260*42mm