Found 1 products for 24032CAK30/W33 bearing
24032CAK30/W33 24032CAK30F3 Spherical Roller Bearing
[2013-02-01]
View More
Part Number:
24032CAK30/W33
Structure:
Spherical Roller Bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
ZZ, 2RS,Open
Bearing Material:
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:24032CAK30/W33 24032CAK30F3 160*240*80 Bearing Type: Spherical Roller Bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 160mm x 240mm x80mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 160mm OD (outer diameter): 240mm Width/Height/thickness: 80mm
FCDP5678275 Rolling Mill Bearing
[2013-04-21]
View More
Part Number:
FCDP5678275
Structure:
Cylindrical Roller Bearing
Mass:
105 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5
Seals Type:
no seal
Bearing Material:
GCr15SiMn,GCr15
Payment term:
TT,L/C
Delivery time:
15-30 Days
Dalian BND Bearing Technology Co., Ltd (Free Member)
BND Four-row Cylindrical Roller Bearing-FCDP5678275/YA3 = 314719C(skf) 527104(fag) 180RV2601(nsk)
BS2-2206-2CS/VT143 bearing 30x62x25mm double sealed spherical roller bearings
BS2-2206-2CS/VT143
spherical roller
Mass:
0.34 KG
P0,P6,P5
2rs
GCR15
Payment term:
T/T,WESTERNUNION
Delivery time:
EX STOCK
FYD TRANSMISSION PARTS CO.,LIMITED (Free Member)