Found 1 products for 239/560CAKW33
239/560CAKW33 spherical roller bearing
[2014-01-04]
View More
Part Number:
239/560CAKW33
Dimension:
560 x 750 x 140
Structure:
roller bearings
Mass:
170 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6
Seals Type:
open
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
TT,L/C ,western union
Delivery time:
7 days
JINAN LEVO BEARING CO.,LTD (Free Member)
Model :SKF 239/560CAKW33 spherical roller bearing Inner diameter(mm):560mm Outer diameter(mm):750mm Width(mm) :140mm Brand :SKF Material:GCr15 Weight:170kg