Found 2 products for 239/560 CAK/W33
239/560CAK/W33 bearing 560x750x140mm
[2016-12-15]
View More Skype WhatsApp: +8615550482941
Part Number:
239/560CAK/W33
Dimension:
560 x 750 x 140
Structure:
Spherical Roller Bearing
Mass:
175 KG
Grade Of Accuracy:
P0-P5
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Chrome Steel GCr15
Payment term:
Paypal,Western Union,T/T
Delivery time:
within 3 working days
AAA Sun Rises Group Limited - [email protected] (VIP Member)
239/560CAK/W33 Spherical Roller Bearing Size: 560x750x140mm d: 560 mm D: 750 mm B: 140 mm
239/560CA/W33, 239/560CAK/W33 spherical roller bearing
[2013-05-21]
View More
Part Number:
Dimension:
560 x 820 x 195
Structure:
spherical roller bearing
Mass:
175 KG
Grade Of Accuracy:
P0, P1, P2, P3, P4, P5, P6
Seals Type:
open
Bearing Material:
Chrome steel Gcr15
Payment term:
L/C,T/T,WESTERN UNION
Delivery time:
1-2 working day
WUXI LOTTON BEARING CO.,LTD (Free Member)
FY17WM bearing With Block Insert Ball Bearings
View More
FY17WM bearing
17 x 37.3 x 78
Block, with a square outside the eccentric spheric
p0 p2 p4 p5 p6
zz z rs 2 rs open ddu
bearing steel .stainess steel.chrome steel. carbon steel
T/T West Union L/C D/P D/A Moneygram Paypal
within 3-9 days after receipt of your payment
Tianjin Huaxin Oriental Bearing Co.,Ltd (Free Member)
32312JR Bearing 60x130x46mm
32312JR Bearing 60x130x46mm
32312JR
60 x 130 x 46
tapered roller bearing
Open
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item: 32312JR Roller Bearings Type: Tapered Roller Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:60x130x46mm ID (inner diameter) bore:60mm OD (outer diameter):130mm Width/Heigh/Thickness:46mm Dimensions:60mmx130mmx46mm
IR28X32X30 Needle Roller Bearing Inner Ring
28 x 32 x 30
needle roller bearing
0.0435 KG
PO,P6,P5,P4
no
chrome steel
T/T,western union,Paypal
in stock
Xing Lun Bearings Group Limited (Free Member)
IR28X32X30 inner ring Size : d=28 mm; D=32 mm; B=30 mm In stock : 50000pcs
28580A/28521 Inch Taper Roller Bearing 50.8x92.075x24.61mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
28580A/28521
50.8 x 92.075 x 24.61
Tapered Roller
0.70 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T Wire Transfer
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
28580A/28521 Inch Taper Roller Bearing 50.8x92.075x24.61mm Stock QTY:350.pcs (More on the way) Size:50.8x92.075x24.61mm Weight:0.70KG