Found 1 products for 234456M.SP Bearing 280x420x164mm
234456M.SP Thrust Angular Contact Ball Bearing 280x420x164mm
[2014-06-07]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
234456M.SP
Structure:
Double Direction Thrust Angular Contact
Mass:
57.10 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1 ~ ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
Paypal ; Western Union ; T/T
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
234456M.SP Thrust Angular Contact Ball Bearing 280x420x164mm Stock QTY:25.pcs (More on the way) Size:280x420x164mm Weight:57.10KG
513769A four row cylindrical roller bearing
[2013-02-03]
View More
Part Number:
513769A
Structure:
Cylindrical roller bearing
Grade Of Accuracy:
P5 P6 PO
Seals Type:
No
Bearing Material:
GCr15SiMn GCr15 G20Cr2Ni4A
JINHANG PRECISION BEARING CO.,LTD (Free Member)
Description:: Four row cylindrical roller bearing for interference fit on the roll neck Type:513769A Cylindrical roller bearing Dimension: 400x560x410 mm/Metic Fw :445 mm Number of roller:Four row Quantity: One Bearing Dynamic load rating ...
46T30214J/48.5 Bearing 70x125x59mm
View More
46T30214J/48.5
tapered roller bearing
Open
Chrome Steel (Gcr15)
Payment term:
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item:46T30214J/48.5 Roller Bearings Type: Tapered Roller Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:70x125x59mm ID (inner diameter) bore: 70mm OD (outer diameter):125mm Width/Heigh/Thickness:59mm Dimensions:70mmx125mmx59mm
32215 Tapered Roller Bearing
32215 Tapered Roller Bearing
roller bearing
Mass:
1.74 KG
p0 p2 p5
open
chrome steel
D/P T/T L/C
Delivery time:
15 days or so
Liaocheng XBRB Bearing Manufacturing Co., Ltd (Free Member)
Brand name: XBRB or as u required Model number: 32215 Structure: Tapered Roller Bearings Bore size: 75mm Outside diameter: 130mm Width: 31mm
111322 self-aligning ball bearing 110x240x55mm
self-aligning ball bearing
P0,P6,P5,P4,P2
Chrome steel Gcr15
TT/LC
1-30 Days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
111322 self-aligning ball bearing 110x240x55mm Item:111322 self-aligning ball bearing Type: self-aligning ball bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5