Found 1 products for 232/560CA/W33 rolamento
232/560CA/W33 self aligning roller bearing 560X1030X365mm
[2014-07-17]
View More
Part Number:
232/560CA/W33
Dimension:
560 x 1030 x 365
Structure:
roller bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
Open/2RS/2Z/As per your request
Bearing Material:
Bearing Steel/Stainless Steel/carbon steel/Ceramic
Payment term:
T/T or Western Union
Delivery time:
within five days after receipt of payment
JINAN AOWEI SI BEARING CO.,LTD (Free Member)
Item :232/560CA/W33 Dimension :560X1030X365mm Id (inner diameter):560mm Od (outer diameter):1030mm Width/Height/Thickness:365mm Min. Order: 1 piece
16019 Deep Groove Ball Bearings 95x145x16mm
[2013-06-14]