Found 1 products for 230/630/W33 price
230/630/W33 self aligning roller bearing 630×920×212mm
[2015-02-09]
View More
Part Number:
230/630/W33
Dimension:
830 x 920 x 212
Structure:
roller bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
Open/2RS/2Z/As per your request
Bearing Material:
Bearing Steel/Stainless Steel/carbon steel/Ceramic
Payment term:
T/T or Western Union
Delivery time:
within five days after receipt of payment
JINAN AOWEI SI BEARING CO.,LTD (Free Member)
Item :230/630/W33 Dimension :630×920×212mm Id (inner diameter):630mm Od (outer diameter):920mm Width/Height/Thickness:212mm Min. Order: 1 piece Bearing Type: self aligning roller bearing
LMBF16UU Inch circular Flange Type linear bearing
[2013-07-05]
View More
Part Number:
LMBF16UU
Dimension:
1 x 1.5625 x 2.25
Structure:
Inch circular Flange Type linear bearing
Mass:
0.325 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
UU
Bearing Material:
bearing steel Gcr15,high carbon steel
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union,LC
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Angular Contact Ball Bearing 7207C 35x72x17mm
7207C
35 x 72 x 17
Angular Contact Ball Bearing
Mass:
0.28 KG
P0,P5,P6
open
Chrome Steel || Stainless Steel || Carbon Steel
TT,L/C
Within 7-15 work days after the deposit
Linqing Jiaming Bearing Co,.Ltd (Free Member)
Inside diameter=35 mm Outside diameter=72 mm Thickness=17 mm
NUTR 20 52 Needle Roller Bearing chrome steel bearings
NUTR 20 52
20 x 52 x 25
needle roller bearing
P0 P2 P4 P5 P6
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
GCr15, GCr15SiMn, G20Cr2Ni4A
T/T Western Union MoneyGram
7-15days after the order confired, or as required
shanghai STR bearing Co.ltd (Free Member)
NUTR20 Needle Roller Bearing Material: Bearing steel Gcr15 , stainless steel Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5 Precision Class:P0,P6,P5,P4,P2 ID Range:10mm-4000mm