Found 7 products for 23044CAK/W33
Tangshan Jieli Electromechanical Equipment Co., Ltd (Free Member)
Item: 23044 •Type: Spherical Roller Bearings •Closures: 2 Metal Shields •Lubrication: Self Lubricated (Grease) •Dimensions: 230mm x 340mm x 95mm/Metric •ID (inner diameter)/Bore: 230mm •OD (outer diameter): 340mm
NANJING Bori Bearing Import & Export Co., Limited (Free Member)
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:23044CAK/W33 23044CAK 220*340*90 Bearing Type: Spherical Roller Bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 220mm x 340mm x90mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 220mm OD (outer diameter): 340mm Width/Height/thickness: 90mm
Beijing CMTG BEARING CO.,LTD. (Free Member)
Huaxin Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Products name:spherical roller bearing 23044CAK/W33 Brand name: HuaXin Dimension (dXDxT): 230*340*90mm Inner ring and outer ring material: Chrome Steel GCR15 Precision: p0 p6 p5 p4 Sealing: open
Ruitong bearing co.,ltd (Free Member)
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:23044CA/W33 23044CAK/W33 Spherical Roller Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: ID (inner diameter)/Bore: 220mm OD (outer diameter): 340mm Width/Height/thickness: 90mm Weight:28.