Found 1 products for 22UZ8387T2 Rolamentos
22UZ8387T2 Eccentric Bearing 22x58x32mm
[2016-08-29]
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
Part Number:
22UZ8387T2
Structure:
Cylindrical Roller Bearing
Grade Of Accuracy:
P0-P2, ABEC1-ABEC9
Seals Type:
Sealed/Unsealed
Bearing Material:
Chrome steel (Gcr15)
Payment term:
T/T, Western Union or Paypal
Delivery time:
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
636/632 Inch Taper Roller Bearing 53.975x136.525x41.275mm
[2013-07-23]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
Structure:
Tapered
Mass:
3.10 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel,GCr15
Payment term:
T/T or Western Union
Delivery time:
Within 3 working days.
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
636/632 Bearing Stock Qty: 395sets Size:53.975x136.525x41.275mm Weight:3.10KG
GE12C bearing 12*22*10mm
GE12C bearing 12*22*10mm
View More
GE12C
Spherical Plain Bearings
Mass:
0.015 KG
P0,P6,P5,P4,P2
GCr15
T/T L/C
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GE12C Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:12mm x22mm x10mm ID (inner diameter)/Bore:12mm OD(outer diameter):22mm Width/Height/thickness:10mm