Found 2 products for 22UZ8343 eccentric roller bearing
22 UZ 8343 Eccentric Roller Bearing 22*58*32mm
[2016-08-02]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
22 UZ 8343
Dimension:
22 x 58 x 32
Structure:
Eccentric Roller
Mass:
0.60 KG
Grade Of Accuracy:
P0 , P6 , P5 , P4
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 390.pcs of 22 UZ 8343 Eccentric Roller Bearing 22*58*32mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need 22 UZ 8343.
22UZ8343 Gear Reducer Eccentric Roller Bearing 22mmX54mmX32mm
[2020-08-26]
US100 ~ 500 / Piece
View More
Part Number:
22UZ 8343
Dimension:
22 x 54 x 32
Old Code:
22UZ8343
HS Code:
Number of Rows:
single/double row
Structure:
Cylindrical Roller bearing
Mass:
0.5 KG
Grade Of Accuracy:
P4 , P5 , P6, P0
Radial Clearance:
C0 , C3
Bearing Material:
Chrome steel, bearing steel
Payment term:
100% TT in advance
Delivery time:
within 3-5days after payment
Shipping Ways:
air freight, sea freight , and express
WOMO Industrial & Auto Parts LTD (Free Member)
Eccentric Roller bearing for Reducer Accessories 22UZ8343 inner d :22mm ,Out D:54mm ,Thickness B:32mm,Unit weight:0.5kg ,large quantity