Found 6 products for 22316CC/W33 Bearing
22316MB/W33 22316CC/W33 Carbon Steel Spherical Roller Bearing
[2013-02-27]
View More
Part Number:
22316MB/W33 22316CC/W33
Dimension:
80 x 170 x 58
Structure:
Spherical Roller
Grade Of Accuracy:
P0;P6;P5 or as your requirements
Seals Type:
Open;ZZ;2RS or as your request
Bearing Material:
Chrome steel;Carbon steel;Stainless steel or as your request
Linqing Dongchuan Bearing Co.,Ltd (Free Member)
22316CC/W33 spherical roller bearing
[2013-03-25]
View More
Part Number:
22316CC/W33
Dimension:
80 x 170 x 58
Structure:
single
Grade Of Accuracy:
p0,p6,p5
Seals Type:
single
Bearing Material:
CHROME STEEL
Linqing DEO bearing Co.,Ltd (Free Member)
22316CC/W33, 22316MB/W33, 22316CA/W33, 22316E bearing
22316MB/W33
spherical roller bearing
p0,p2,p4,p5
chrome steel
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
22316CC/W33 bearing
22316CC/W33 bearing
22316CC/W33
spherical roller bearing
Mass:
6.27 KG
ABEC-5
Open
Payment term:
TT
Delivery time:
7 days
Tianjin Haman Technology Co., Ltd (Free Member)
22316CCK/W33 Bearing
22316CCK/W33 Bearing
22316CCK/W33
roller
Mass:
6.32 KG
P3
open
roller
Payment term:
T/T
Delivery time:
15
jinan yuanqing international trade co.,ltd (Free Member)
22316CC/W33 80mm×140mm×33mm Spherical roller bearing