Found 2 products for 22209CAK/W33
22209CAK/W33 Spherical Roller Bearing 45x85x23mm
[2016-03-18]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
22209CAK/W33
Dimension:
45 x 85 x 23
Structure:
Spherical Roller Bearing
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
22209CAK/W33 Roller Bearing / Spherical Roller Bearing Bearing Model No.: 22209CAK/W33 Type: Spherical Roller Bearing Size: 45x85x23mm
22209CAK/W33 self aligning roller bearing 45×85×23mm
[2014-10-10]
View More
Part Number:
22209CA/W33
Dimension:
45 x 85 x 23
Structure:
roller bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
Open/2RS/2Z/As per your request
Bearing Material:
Bearing Steel/Stainless Steel/carbon steel/Ceramic
Payment term:
T/T or Western Union
Delivery time:
within five days after receipt of payment
JINAN AOWEI SI BEARING CO.,LTD (Free Member)
Item :22209CAK/W33 Dimension :45X85X23mm Id (inner diameter):45mm Od (outer diameter):85mm Width/Height/Thickness:23mm Min. Order: 1 piece
needle roller cage bearing HK3020
View More
HK3020
30 x 37 x 20
needle roller bearing
Grade Of Accuracy:
P2
Seals Type:
open
chrome steel
Tangshan Jieli Electromechanical Equipment Co., Ltd (Free Member)
6244 6244M deep groove ball bearing
6244 6244M
220 x 400 x 65
deep groove
open,Z,RZ,RS
Item :6244 6244M deep groove ball bearing Old number :244 Type : deep groove Dimension : 220x400x65mm Inner diameter :220mm Outer diameter :400mm Thickness /width :65mm