Found 3 products for 17VBSW02
17VBSW02 Bearing
[2013-03-14]
17VBSW02 Bearing
View More
Part Number:
17VBSW02
Dimension:
- x 42 x 13
Structure:
Automotive Steering Bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
ZZ, 2RS,Open
Bearing Material:
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:17VBSW02 Bearing Type: Automotive Steering Bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 42mm x13mm/Metric OD (outer diameter): 42mm Width/Height/thickness:13mm
17VBSW02 Motor cycle Steering bearing 17x42x13mm
[2013-07-19]
View More
Part Number:
17VBSW02
Dimension:
17 x 42 x 13
Structure:
Motor cycle Steering bearing
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ, 2RS,Open
Bearing Material:
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
17VBSW02Motor cycle Steering bearing 17x42x13mm Item:Motor cycle Steering bearing 17VBSW02 Material:Chrome Steel Lubrication:Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
17VBSW02 Air Conditioner Compressor Bearing 17x42x13mm
17VBSW02
17 x 42 x 13
Angular Contact Ball Bearing
Mass:
contact us KG
P0,P6,P5,P4
Open / 2RS / ZZ
GCr15
Payment term:
TT / LC / Western Union
Delivery time:
7 days after deposit
Wuxi FSK Transmission Bearing Co.,Ltd (Free Member)
Bearing No:17VBSW02 Size: 17mm x 42mm x 13mm Bearing Name: China wheel Bearing