01EB55MGR Split Bearing 55x114.3x27mm
Product name: |
split Bearing |
Brand: |
According to your need |
Model NO: |
01EB55MGR |
Sealing: |
unsealed |
Inner dia |
55mm |
Outside Dia: |
114.3mm |
Thickness |
27mm |