Found 1 products for 01EB65MEX bearing 65mm×114.3mm×27mm
01EB65MEX bearing
[2015-02-02]
01EB65MEX bearing
View More
Part Number:
01EB65MEX
Dimension:
65 x 114.3 x 27
Structure:
split bearing
Mass:
1.8 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
Bearing Material:
Bearing steel / Chrome steel GCr15
Payment term:
TT/Paypal/LC
Delivery time:
1-30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
GEZ88ES-2RS joint bearing 88.9*139.7*77.775mm
[2013-04-24]
View More
Part Number:
GEZ88ES-2RS
Dimension:
88.9 x 139.7 x 77.775
Structure:
GEZ
Mass:
4.8 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEZ88ES-2RS joint bearing 88.9*139.7*77.775mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 88.9mm x 139.7mm x77.775mm/Metric
SAF505 SAF505L Housing Bearing
SAF505 SAF505L Housing Bearing
SAF505
19.05 x 165 x 70
Pillow Block Bearing
1.8 KG
P0 P6 P5 P4
Open
Bearing steel Gcr15
T/T ,West Union
In stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
2311 bearing 55x120x43mm
2311 bearing 55x120x43mm
55 x 120 x 43
self-aligning ball bearing
2.1 KG
p1
open
chrome steel
TT
7-15workdays
Liaocheng Qihao Bearing Co.,Ltd (Free Member)
KB025AR0/KYB025/CSEB025 Thin Section Bearing 63.5*79.375*7.938mm
KB025AR0/KYB025/CSEB025
63.5 x 79.375 x 7.938
Thin Section Bearing
0.086 KG
P5
GCR15
100% T/Tpayment/WESTERN UNION